O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Návštěva bavorského Grafenau

Setkání studentů partnerských škol v Grafenau a v Třeboni

>> více

Geografická exkurze do Prahy

Exkurze studentů prvvého ročníku oboru Cestovní ruch po památkách našeho hlavního....

>> více

...a ještě jedna exkurze...

PAMÁTNÍK KARLA ČAPKA VE STARÉ HUTI U DOBŘÍŠE A KRVAVÁ SVATBA VE STAVOVSKÉM DIVADLE v úterý 27. 6. 2017...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Měsiční plán akcí

 budova Táboritská

měsíc
den
akce
září
1.
 Porada, příprava učeben, dílny, praxe
  2.  Školení řidičů, školení elektronické třídní knihy
  5.  Zahájení nového školního roku, třídnické hodiny
 
6.
 Výuka dle rozvrhu
 
7.
 Náhradní ZZ - písemná část
 
8.
 Náhradní ZZ - praktická část
  9.  Náhradní ZZ - ústní část
 
8.-9.
 Plenér Český Krumlov - 3MN, 4MN
 
12.-16.
 Výměnný pobyt studentů ze Svitu (Slovensko) v Třeboni
  16.  Opravné a náhradní MZ - profilová část
 
16.
 Sportovní den - všechny třídy
  19.-23.  Výměnný pobyt našich studentů ve Svitu
 
20.-21.
 Seznamovací kurz Horní Stropnice a okolí - 1CR, 1.O
   28.  Státní svátek
     
říjen 3. Burza SŠ Vimperk
  3. Vernisáž výstavy oboru MNO uvedená módní přehlídkou - Borovany
  3.-28. Výstava oboru MNO - Borovany
  3.-28 Výstava oboru MNO - městská knihovna Třeboň
  4. Módní přehlídka oboru MNO - Trhové Sviny od 20.00 hodin
  4. Vernisáž výstavy oboru MNO uvedená módní přehlídkou - knihovna Třeboň od 16.00
  6. Burza SŠ J. Hradec spojená s módními přehlídkami oboru MNO
  6. Exkurze ČJL - Strž (K. Čapek), ND Praha (Othelo) - 3MN, 3CR, 4CR
  10. Anglické představení Petr Black - divadlo J. K. Tyla Třeboň
  13. Burza SŠ Třeboň spojená s módními přehlídkami oboru MNO
  13. Den otevřených dveří - 08.00 až 16.00 hodin
  18. Exkurze DKU - Zlatá Koruna, Český Krumlov - 1CR, 2CR
  19. Burza SŠ Tábor spojená s módními přehlídkami oboru MNO
  20. Módní přehlídka oboru MNO - lázně Aurora Třeboň
  24.-25. Ředitelské volno
  26.-27. Podzimní prázdniny
  28. Státní svátek
     
listopad 1.-30. Výstava "Cesta k módě" - Borovany
  2. Burza SŠ Prachatice
  2. Prohlídka školy s módní přehlídkou - 1.ZŠ a 2. ZŠ Třeboň
  4. Turnaj v badmintonu - třídy školy dle zájmu
  8. Burza SŠ Strakonice
  9. Den otevřených dveří pro zájemce o studium
  11. Divadlo Tábor - Kabaret nahatý Shakespeare - 1CR, 1MN, 1.O
  14. Burza SŠ Písek spojená s módními přehlídkami oboru MNO
  15. Exkurze DVK - Klášter Třeboň - 1,2MN
  17. Státní svátek
  18. Ředitelské volno
  21. Divadlo JKT Třeboň - G. Orwell - 1984 - 3MN, 3CR, 4MN, 4CR
  22. Instalace výstavy Vzdělání a řemeslo - Výstaviště Č. Budějovice
  23.-25. Prezentace školy na výstavě Vzdělání a řemeslo
  23. Módní přehlídka oboru MNO - výstava Vzdělání a řemeslo
  24. Módní přehlídka oboru MNO - lázně Aurora Třeboň
  25. Třídní schůzky rodičů - 14.00 hodin
     
prosinec 1. Celostátní přehlídka mladých návrhářů a tvůrců - MMT 2016 Jihlava - 1,2,3MN
  8. Odborná exkurze: Salzburg, Berchtesgaden - 1CR, 2CR
  9. KKC Roháč - Ples 4CR, 4MN
  10. Den otevřených dveří pro zájemce o studium
  12. Posezení při koledách a módní přehlídka pro obyvatele DS v Třeboni
  12. Beseda o problémech stáří a pečovatelských službách v ČR - 1,2,3.O
  15. Módní přehlídka oboru MNO - lázně Aurora Třeboň
  19. Exkurze Aurora - 2CR, 4CR
  20. Odborná exkurze Praha - Veletržní palác: A. Mucha Slovanská epopej a moderní umění 19.-21. století - 1,2,3.MN
  21. Exkurze Klášter a kostel - 3CR
  21. Olympiáda z NJ
  22. Vánoční akademie - celá škola
  22.-31. Vánoční prázdniny
     
leden 3.  Talentové zkoušky pro umělecký maturitní obor MNO
  3.  Odborná exkurze z EKO - Sparkasse Třeboň - 4CR
  4.  Talentové zkoušky pro umělecký maturitní obor MNO
  6.  Uzavření soutěže pro ZŠ Maldý módní návrhář 2017
  9.-13.  Klauzurní práce - 3MN, 4MN
  11.  Olympiáda z AJ
  12.  Den otevřených dveří pro zájemce o studium
  16.-20.  Klauzurní práce - 3MN, 4MN
   24.  Obhajoba klauzurních prací
   26.  Módní přehlídka oboru MNO - lázně Aurora Třeboň
   26.  Pedagogická rada s klasifikační poradou za 1. pololetí
     
únor 2. Přednáška o antisemitismu a holocaustu - 2CR, 4CR
  2. Okresní kolo olympiády v českém jazyce
  3. Pololetní prázdniny
  6.-10. Jarní prázdniny
  12. Příjezd portugalských studentů - projekt Erasmus +
  14. Prezentace VŠTE - maturitní ročníky
  16. Módní přehlídka oboru MNO - lázně Aurora Třeboň
  16. Odborná exkurze - HOLIDAY WORLD Praha - 2CR, 3CR
  17. Módní přehlídka oboru MNO - České Budějovice
  17. Okresní kolo olympiády v německém jazyce
  19.-24. Lyžařský kurz Orlické hory - 1. ročníky
  20. Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce
  22. Cestovatelské promítání - Kyrgystán
     
Březen 1. Školní kolo matematické soutěže
  2. Cestovatelské promítání - Kambodža (1-4CR, 2MN)
  7. 2. kolo talentových zkoušek oboru MNO
  8. IPS - skupinové poradenství ÚP pro nastávající absolventy - 4CR, 4MN, 3.O
  15. Vyhodnocení soutěže MMN pro žáky ZŠ a školních soutěží Návrhář a Model
  16. Módní přehlídka oboru MNO - lázně Aurora Třeboň
  22. Přednáška Náboženství a sekty - 3CR, 4CR, 3MN
  23. Cestovatelské promítání - Patagonie (1-4CR, 2-3.O, 2MN)
  27. Parlamentní situace - KÚ (2CR, 3CR)
  27.-31. Praktická maturitní zkouška - 4MN
  28. Cestovatelské promítání - Islámský stát (1-4CR, 3MN)
  29. Školní kolo soutěže Bücherwurm 2017
  31. Celostátní kolo matematické soutěže pro SŠ
     
Duben 3.-7. Odborná exkurze Kulturní památky Florencie a Říma - třídy obory MNO
  4. Krajské kolo Olympiády z ČJ
  4. Odborná exkurze - Městský úřad Třeboň - 1.O
  11. Písemné maturitní práce z ČJ - 4CR, 4MN
  11. Odborná exkurze z ekologie - 1MN
  12. 1. kolo PZ na obor Cestovní ruch
  13. Velikonoční prázdniny
  14. Státní svátek
  14. Odlet portugalských studentů - projekt Erasmus +
  17. Velikonoční pondělí
  19. 2. kolo PZ na obor Cestovní ruch
  20. Pedagogická porada s klasifikační poradou za 3. čtvrtletí
  20. Třídní schůzky rodičů
  24. SCIO zjišťování studijních předpokladů na VŠ - 2CR, 3CR
  25. Závěrečná klasifikační porada - 4MN, 4CR
  26. Diskuze s rodilou mluvčí v hodinách španělského jazyka - 2,3,4CR
  26. Turnaj ve florbalu - výběr
  26. Krajské kolo soutěže Bücherwurm 2017
  27. Poslední zvonění - 4MN, vysvědčení 4MN, 4CR
  27. Módní přehlídka oboru MNO - lázně Aurora Třeboň
  28. Studijní volno - 4CR, 4MN
     
Květen 1.  Svátek práce
  2.-7.  Anifilm - praxe studentů
  2.  Společná část MZ - MAT-DT, AJ-PP (4CR, 4MN)
  3.  Společná část MZ - ČJ-DT, AJ-DT (4CR, 4MN)
  4.  Společná část MZ - NJ-PP, NJ-PP
  4.  Módní přehlídka oboru MNO - lázně Aurora Třeboň
  5.-12.  Klauzurní práce - 1,2,3MN
  10.  Talentové zkoušky pro zájemce o obor MNO
  11.  Pohodáři - Borneo a Papua (všechny třídy)
  11.  Náhradní PZ oboru CR - 1. kolo
  12.  Náhradní PZ oboru CR - 2. kolo
  15.-26.  Individuální praxe - 2CR, 3MN
  22.-24.  Profilová a společná část MZ (4CR, 4MN)
  22.-26.  STK Evženovo údolí - Pecák (3CR)
  23.-25.  Profilová a společná část MZ (4CR)
  24.  Vstupní prohlídka pro praxi 1.O - J. Hradec
  26.  Workshop vyšívání rybími šupinami a MP oboru MNO - TVrz Žumberk
  29.  Závěrečná klasifikační porada - 3.O
  29.-2.6.  Plenér Rožmberk nad Vltavou (2,3MN)
  29.-9.6.  Odborná praxe - 1MN
  30.  Slavnostní předávání maturitních vysvědčení - Schw. sál Třeboň 15.00 hodin (4CR, 4MN)
     
 Červen 29.5.-2.6  Plenér Rožmberk nad Vltavou (2,3MN)
  29.5.-9.6  Odborná praxe - 1MN
  1.  Písemná čász ZZ - obor Ošetřovatel
  2.  Odborná exkurze Lázně Berta - 1CR, 3CR
  2.-5.  Praktická část ZZ - obor Ošetřovatel
  6.  Obhajoby klauzurních prací oboru MNO - 1MN, 2MN, 3MN
  8.  Beseda s rodilým mluvčím - 3. ročníky
  12.  Ústní část ZZ - obor Ošetřovatel
  12.-23.  Individuelní praxe oboru CR - 3CR
  12.-23.  Individuelní praxe oboru MNO - 2MN
  13.  Slavnostní předávání výučních listů oboru Ošetřovatel - MěÚ Třeboň
  13.  Vernisáž výstavy ZUŠ a oboru MNO s módní přehlídkou - Zámecká galerie Třeboň
  13.  Odborná exkurze z ekologie - 1CR
  13.-23.  Tradiční výstava ZUŠ a oboru MNO - Zámecká galerie Třeboň
  14.  Odborná exkurze z ekologie - 1.O
  15.  Dobrodružství s technikou - Výstaviště ČB (2MN, 3MN)
  22.  Módní přehlídka oboru MNO - lázně Aurora Třeboň
  23.  Odborná exkurze 1.O - nemocnice J. Hradec
  26.  Odborná exkurze Archiv Třeboň - obor CR (3CR)
  26.  Pedagogická rada s klasifikační poradou
  27.  Odborná exkurze v Grafenau - 2CR, 3CR, 2MN
  28.  Studenti odborné školy v Grafenau u nás
  29.  Školní výlety
  30.  Slavnostní předávání vysvědčení spojený s rozborem chování, absence a prospěchu
 

 

Partneři naší školy:

Netkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Spisová služba
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím