O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Konverzační soutěž

Blahopřejem Nikol Čížkové (3. ročník OA) za reprezentaci školy v krajském kole konverzační soutěže v NJ...

>> více

To Nej z Velké Británie

Informace ke školnímu zájezdu najdete zde...

>> více

Výstava

Přijďte v březnu do městské knihovny na výstavu klauzurních a ročníkových prací studentů Modelářství a návrhářství oděvů

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Měsíční plán akcí

budova Táboritská, školní rok 2018-2019

Měsíc Den Akce
Září 3.  Zahájení školního roku 2018-2019
  4.-6.  Zeměpisná exkurze Beskydy a Valašsko (3CR, 4CR)
  6.-7.  Plenér Český Krumlov (3MN, 4MN)
  13.  Ústní společná část MZ a profilové zkoušky MZ
  13.  Sportovní den - Tyršův stadion (1+2+3+4CR, 1+2+3MN, 1.O)
  17.-21.  Výměnný pobyt studentů oboru MNO na Slovensku - Svit (výběr 2MN)
  17.9.-1.10.  Odborná praxe (1MN)
  19.  Nábor - Domov seniorů (8:00 hod, 2.O, 3.O)
  21.  Seminář Učíme se společně - společné vzdělávání v pedagogické praxi)
  21  Přednáška "Legální drogy - alkohol, tabákové výrobky, nelegální drogy...." PhDr. Ivan Douda (1+2CR, 1+2MN, 1+2+3.O)
Říjen 2.   Burza škol Vimperk
  2. - 3.  Adaptační kurz třídy 1CR (Hojná Voda)
  3. - 4.  Adaptační kurz tříd 1MN, 1.O (Hojná Voda)
  4. 10.   Burza škol Jindřichův Hradec (MP)
  9. 10.  Návštěva partnerské školy z Grafenau (projekt "Škola bez hranic")
  10. 10.  Exkurze Památník K. Čapka, divadelní představení Sen noci svatojánské 3CR, 3MN
  11. 10.  Den otevřených dveří (8.00-16.00), Burza škol Třeboň (MP)
  11. 10.  Módní přehlídka - lázně Aurora
  17. 10.  Burza škol Tábor
  17. 10.  Exkurze Český Krumlov, Zlatá Koruna, Holašovice - 1CR, 2CR
  23. 10.   Burza škol Český Krumlov
  23. 10.  Exkurze v rámci projektu EDUTex - Rakousko (1MN, 2MN, 3MN)
  26. 10.  Cestovatelské vyprávění "Čína" - 1CR, 2CR, 3CR, 4CR
Listopad 1. 11.   Burza škol Prachatice
     Divadlo Tábor 2CR, 2MN
  6. 11.  Burza škol Strakonice + MP
  7. 11.  Vzdělání a řemeslo ČB - módní přehlídka + workshop JHK pro studenty MNO
     Burza škol Klatovy 
  8. 11.  Den otevřených dveří 8:00 - 16:00
     Vzdělání a řemeslo ČB
  9. 11.   Vzdělání a řemeslo ČB + módní přehlídka
  12. 11.   Burza škol Písek + MP
  13. 11.  Klasifikační porada za 1. čtvrtletí
  15. 11.   Módní přehlídka Aurora
  16. 11.   Třídní schůzky 14:00 - 16:00
  19. 11.  Divadlo různých jmen - Lakomec (studenti oboru CR, MNO + 1.O)
  21. 11.   Flamenco Praha 3CR, 4CR
  25. 11.  Pohodová neděle - módní přehlídka studentů oboru MNO pro firmu VaVi Vimperk
  26. 11.  Anglické divadlo (studenti oboru CR a MNO)
  29. 11.   Mladý Módní Tvůrce Jihlava 2018
  30. 11.  Maturitní ples tříd 4CR a 4MN
Prosinec 4. 12.  Cestopis Amerika - 1CR, 2CR, 3CR, 4CR
  4. 12.  Workshop pro žáky ZŠ Třeboň v rámci projektu EduTex
  5. 12.  Mikulášská  nadílka - 3CR, 3MN
  6. 12.   MP Aurora
  8. 12.  Den otevřených dveří 8:00 - 14:00
  12. 12  Exkurze Adventní Pasov - 1CR, 2CR
  13. 12.  Workshop pro žáky ZŠ Třeboň v rámci projektu EduTex
  14. 12.  Cestopis Vrcholy Evropy - 1CR, 2CR, 3CR, 4CR
  17. 12.  Exkurze Lázně Berta - 2CR, 4CR
  19. 12.  Posezení při koledách a MP pro klienty DS Třeboň - 1.O
  21. 12.  Vánoční akademie
 

22. 12.

 Vánoční prázdniny (do 2. 1. 2019)

Leden 3. 1  Ředitelské volno
  4. 1.  Ředitelské volno
   6.1.-12.1.   LVK 1CR
   8. 1.  Talentové zkoušky
   9. 1.  Talentové zkoušky
   10. 1.  Den otevřených dveří 8:00 - 16:00
   14.1.-18.1.  Klauzurní práce 2MN, 4MN
  15. 1.  Nábor Armáda ČR - TV 4CR (mohou i zájemci z  jiných tříd)
  17. 1.  Cestovatelské promítání Severní Korea 1CR, 2CR, 3CR, 4CR
  22. - 25.1.  Klauzurní práce 1MN
  21. - 25.1.  Klauzurní práce 3MN
  24. 1.  Cestovatelské promítání Maroko 1CR, 2CR, 3CR, 4CR
  24. 1.  Módní přehlídka Aurora
  25. 1.  EduTex - workshop Sladovna Písek (výběr 1MN, 2MN)
  29. 1.  Obhajoby klauzurních prací
  29. 1.  Klasifikační porada za 1. pololetí
  31. 1.  Nábor VŠ obchodní Praha (4CR, 4MN)
  31. 1.  Vysvědčení
Únor 3. - 9. 2.  LVK 1MN, 1.O
  5.  2.  Olympiáda v NJ - okresní kolo v J. Hradci
  12. 2.  Natáčení ČT - Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (2MN)
  14. 2.  San Valentino - italština se zástupci JČU, FF, kat. romanistiky
  14. 2.  MP Aurora
  18. - 22. 2.  Jarní prázdniny
  26. 2.  Cestovatelské promítání GRUZIE - 1CR, 2CR, 3CR, 4CR
Březen 1. - 28. 3.  Výstava klauzurních a ročníkových prací - Městská knihovna
  4. - 15. 3.  Odborná praxe 2MN
  7. 3.  Módní přehlídka Aurora
  14. 3.  Přednáška Úřad práce - 4CR, 4MN, 3.O
  17. 3.  Premiéra pořadu Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli  ČT1 18:20
  18. 3.  Goethe centrum + prohlídka radnice v Č. Budějovicíh - 3CR
  22. 3.  Školení řidičů
  27. 3.  Vyhlášení vítězů soutěže Mladý módní návrhář 2019 + workshopy
Duben 2. 4.  Návštěva partnerské školy v Grafenau (projekt Schule ohne Grenzen) - výběr studentů oboru Cestovní ruch

 

 

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské symposium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím