O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Výsledky talentových zkoušek

Výsledky talentových zkoušek oboru Výtvarné zpracování skla najdete zde...

>> více

e-STUDIUM

Po dobu uzavření školy se studenti vzdělávají prostřednictvím e-learningu. Více info zde...

>> více

Talentové zkoušky

2. kolo talentových zkoušek proběhne 20. 5. 2020 od 8:00 hodin...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Vánoční vystoupení v DM

Dne 12. prosince, den po stříbrné neděli adventní, si společně naše zpěvanky a módní návrhářky a „dědečkové a babičky“ z třeboňského domova s pečovatelskou službou našly pro sebe na chvilku čas. Každoročně se tak již setkáváme v předvánočním čase, kdy děvčata z naší školy zazpívají několik vánočních písní a koled a módní návrháři a návrhářky předvedou své umění během módní přehlídky, kterou odprezentují také studenti a studentky naší školy.

Vcelku dlouhé a pečlivé přípravy na toto vystoupení se, myslím, vyplatily. Pěvecké těleso čítající dvě báječné kytaristky a jedenáct výtečných zpěvaček se v listopadu a prosinci mnohokrát sešlo a secvičovalo deset vánočních písniček po dlouhé a dlouhé hodiny. Přesto že byl pěvecký soubor utvořen za účelem vánočního vystoupení a na našem domově mládeže se děvčata za tímto účelem běžně nescházejí, výsledek byl, pokud mohu téměř nezaujatě posoudit, nad očekávání skvělý. O to větší radost mám na domově mládeže činí skutečnost, že se hudební těleso nerozpadlo, ale děvčata hodlají ve svých vystoupení pokračovat. A není to jen slovo vyřčené nazdařbůh do větru. Hned v tom samém týdnu měla děvčata již dvě vystoupení v rámci našich domovů mládeže.

Ale vraťme se k Vánoční besídce na domově seniorů.  Módní přehlídka protkaná zpěvem koled se jistě všem zúčastněným líbila, a to přesto, že nedošlo na modely pro generaci dříve narozených, neboť takovouto kolekci módní návrhářky zatím nemají.  Uvidíme, zda s ní překvapí v příštím roce. Ke konci našeho společného setkání si zástupci školy a domova s pečovatelskou službou vzájemně popřáli klidné a pohodové prožití vánočních svátků a mnoho zdraví a úspěchů v novém roce a poděkovali si navzájem za příjemně strávený adventní čas.  Také my přejeme všem pěkné a klidné Vánoce.

 

Fotogalerie

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím