O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Schulzentrum Gmünd

Studenti opět navštívili Schulzentrum Gmünd, kde se zdokonalují nejen jazykově, ale navazují nové přátelské kontakty.

>> více

Pohodová neděle

Studenti oboru MNO na velké módní přehlídce prezentovali své modely a výrobky vimperských textilních firem...

>> více

Skleněné Vánoce

9. 12. 2019 v 16:30 hodin přijďte na vernisáž výstavy Skleněné Vánoce. Výstava potrvá v prostorách Zámecké galerie do 17. 12. 2019...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Environmentální projekt Consumer Classroom

            

 

Ve středu 16. 11. 2016 se konala naše první videokonference projektu Consumer Classroom se španělskou školou Colegio Corazón de María de Gijón.
Cílem budoucích on-line setkání je práce na našem společném environmentálním projektu, který je zaměřen na šetření přírodními zdroji.
Úkolem našich studentů je zaměřit se na spotřebu vody v domácnostech a na možnostech šetření tímto zdrojem. Studenti orientačně zjišťovali spotřebu vody v jejich domácnostech - byli nemile překvapeni množsvím spotřebované vody a hlavně její cenou.
Komunikace mezi studenty probíhá v angličtině, jednotliví účastníci projektu navazují osobní kontakty e-mailem a přes facebook.

Nové zprávy z našeho envinmentálního projektu Consumer Classroom :-)

Studenti oboru Obchodní akademie 3M a 1M spolupracují se školou ve španělském Gijónu na projektu s tématem Šetříme přírodní zdroje!
Studenti 3. ročníku sami natočili soutěžní film. Podívejte se na něj zde...www.youtube.com/watch
Držte nám palce, abychom postoupili do nejužšího výběru, kde můžeme vyhrát zájezd pro celou třídu a naší partnerskou školu do Bruselu.

 

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím