O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Krajská soutěž

Minulý týden jsme se zúčastnili 32. ročníku krajské soutěže v psaní na klávesnici...

>> více

TROJLÍSTEK

Jako každý rok, jsem i letos zavítali do Trojlístku v Kamenici n. Lipou...

>> více

Sportovně turistický kurz

Studenti 3. ročníků se zúčastnili sportovního kurzu ..

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Jeseníky 2016

Koncem letošního školního roku jsme se vydali na opačný konec republiky – do Jeseníků. Odbornou exkurzi pro druhý a třetí ročník oboru Cestovní ruch zajišťovala CK Máj z Českých Budějovic.

Nejprve jsme navštívili manufakturu na výrobu ručního papíru ve Velkých Losinách, jedinou svého druhu v České republice. V odpoledních hodinách jsme se prošli po naučné stezce k Velkému mechovému jezírku v národní přírodní rezervaci Rejvíz a první den jsme završili prohlídkou Lázní Jeseník. Druhý den patřil náročnému výstupu na nejvyšší horu Moravy i českého Slezska – Praděd. Odměnou nám byly nádherné výhledy do okolí za překrásného počasí. Poslední den jsme navštívili přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně – jeden ze 7 divů Česka, opravdu úchvatná záležitost! Zbytek dne jsme věnovali městu Olomouc, ve kterém jsme si prošli historické jádro města, kam neodlučitelně patří mimo jiné i sloup Nejsvětější Trojice, který je zanesený na Seznam UNESCO.

Přesvědčili jsme se, že i Česká republika nabízí celou řadu zajímavých míst, a když se k tomu přidá po celou dobu zájezdu nádherné slunečné počasí, není co dodat.

 

Fotogalerie

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | 80 let školy
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím