O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Výsledky talentových zkoušek

Výsledky talentových zkoušek oboru Výtvarné zpracování skla najdete zde...

>> více

e-STUDIUM

Po dobu uzavření školy se studenti vzdělávají prostřednictvím e-learningu. Více info zde...

>> více

Talentové zkoušky

2. kolo talentových zkoušek proběhne 20. 5. 2020 od 8:00 hodin...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Mladý módní návrhář - Jihlava 2015

Ve čtvrtek 3.prosince 2015 se studenti oboru Modelářství a návrhářství oděvů v Jihlavě navštívili celostátní soutěže Mladý módní návrhář. Jako každý rok i letos s sebou vezli několik soutěžních kolekcí, z nichž se nejúspěšnější stala kolekce TONAK.

Soutěž Mladý módní tvůrce ČR byla původně určena pro žáky oděvních a textilních středních škol ČR. Tato soutěž se konala nejprve v Liberci, Praze a Pardubicích. Od roku 1998 se soutěž Mladý módní tvůrce pořádá v Jihlavě. V roce 2009 byly mezi soutěžní obory MMT ČR zařazeny soutěže kadeřnické a kosmetické tvorby. Této soutěže se účastní i žáci ze zahraničí – Slovenska, Rakouska. Celá soutěž MMT ČR se pořádá za podpory MŠMT a sponzorů. V soutěžním oboru Oděvní tvorba bylo letos vyhlášeno 7 kategorií.

V kategorii TONAK se studenti z naší školy umístili na 1. místě. Vytvořili pět klobouků, využili efektu kontrastu bílé a černé a zároveň kontrastu jemných květů a ostrých tvarů origamů. Zdobné prvky, kterých bylo celkem 906, byly vyhotoveny z papíru velmi zdlouhavou technikou přesného skládání a lepení tvarů.

 

Fotogalerie

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím