O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Výsledky talentových zkoušek

Výsledky talentových zkoušek oboru Výtvarné zpracování skla najdete zde...

>> více

e-STUDIUM

Po dobu uzavření školy se studenti vzdělávají prostřednictvím e-learningu. Více info zde...

>> více

Talentové zkoušky

2. kolo talentových zkoušek proběhne 20. 5. 2020 od 8:00 hodin...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Flamenco křížem krážem

Na oboru Cestovní ruch se učí španělský jazyk. Proto studenti 3. a 4. ročníku vyjeli do Prahy na španělský program Flamenco křížem krážem. Nejdříve viděli ukázky tance, pak si mohli vyzkoušet rekvizity, s kterými se flamenco tančí, vyzkoušeli si bubnovat do rytmu, zodpovídali otázky kvízu a na závěr viděli video o vývoji tance flamenco.

Po skončení programu se přesunuli tramvají na Národní třídu, kde měli rozchod na oběd. Studenti sami v době rozchodu našli pamětní desku připomínající události 17. listopadu 1989 a pochlubili se fotkami.

Během prohlídky Národního divadla viděli divadlo od základních kamenů až po nejvyšší místa v hledišti a jako zlatý hřeb programu uviděli Prahu ze střechy divadla. Studenty zaujal poutavý výklad průvodce a vyhrazená hodina velice rychle utekla. Studenti byli nadšeni, divadlo se jim velice líbilo a projevili zájem jít i na večerní představení.

Od Národního divadla šli pěšky po Národní třídě přes Františkánskou zahradu na Václavské náměstí a studenti cestou zjistili, že se v Praze už neztratí.

 

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím