O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Výsledky přijímacího řízení

Výsledky 2. kola přijímacího řízení najdete zde...

>> více

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Termíny odevzdání přihlášek do dalšího kola přijímacího řízení: do 2. 7. 2020
Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny 10. 7. 2020.

Hodnocení za 2. pololetí

Informace o hodnocení za 2. pololetí a umožnění individuálních konzultací od 8. 6. 2020...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Projekt Škola bez hranic 2018/2019

V rámci projektu Škola bez hranic 2018/19 navštívili 9. 10. 2018 naši školu studenti Berufsfachschule für Hotel- und Tourismusmanagement z německého Grafenau. První setkání proběhla v obou partnerských školách již v červnu 2017.

Hned po příjezdu se naši němečtí přátelé setkali s vybranými studenty prvního až čtvrtého ročníku oboru Cestovní ruch. Celá skupinka se pak přesunula do Domu přírody - 44 studentů a jejich učitelé (za německou stranu Robert Eberle, Beate Schöpp, Valentin Haslinger, za českou stranu pak Mgr. Petra Eliášová, Mgr. Růžena Káninská a Mgr. Věra Křížová) . Zde studenti společně řešili zadané úkoly týkající se historie a přírody Třeboňska. Pokud nestačila němčina, pomohli si angličtinou.

Po obědě si prohlédli centrum města a po hrázi rybníka Světa došli k monumentální Schwarzenberské hrobce, kde na ně čekala prohlídka v německém jazyce.

I přes počáteční nevlídné počasí se akce vydařila a všichni se můžou těšit na další setkání na jaře. Tentokrát v Grafenau.
 

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím