O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Výsledky přijímacího řízení

Výsledky 2. kola přijímacího řízení najdete zde...

>> více

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Termíny odevzdání přihlášek do dalšího kola přijímacího řízení: do 2. 7. 2020
Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny 10. 7. 2020.

Hodnocení za 2. pololetí

Informace o hodnocení za 2. pololetí a umožnění individuálních konzultací od 8. 6. 2020...

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

O perníkové chaloupce

Ve čtvrtek 15. 6. 2017 jsme jako každý rok v červnu navštívili Trojlístek - centrum pro děti a rodinu v Kamenici nad Lipou.
Hráli jsme pohádku O perníkové chaloupce. Dětem jsme přivezli kromě dobrůtek a plen za 4430 Kč vlastnoručně upečené a bílkovou polevou nazdobené perníčky. Cukrářkami se na jeden večer staly Nela Příhodová a Martina Průchová. Jen se po nich zaprášilo! Ne po druhačkách, Nele a Martině, ale po perníčcích! Prostředky na zakoupení cukrátek a plenek jsme získali ze sbírky na škole, tedy od všech pedagogických i nepedagogických pracovníků a žáků z budovy na ulici Vrchlického. S dětmi jsme strávili dopoledne na zahradě. Přestože sluníčko pálilo, zahráli jsme si taky na honěnou. Děti nás vyprovodily až k autobusu a museli jsme jim slíbit, že před Vánocemi za nimi zase přijedeme.
V hrůzostrašném thrilleru si zahráli - Martina Průchová, Nela Příhodová, Tomáš Kohout, Ivana Bednářová, Michaela Pecánková, Lenka Voříšková a Josefína Sapíková. Kulisy připravily Kateřina Moravcová, Kamila Hillová a Nikola Vaňková.
Celou „akci“ jsme zajišťovali my, druháci - obchodka a umělci - s p. učitelkou K. Kulatou.

                                                                                               2. M

 

Partneři naší školy:

Prym Consumer Czech RepublicNetkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Sklářské sympozium
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím