O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Za španělskou kulturou a ...

Studenti 2. a 3. ročníku oboru CR navštívili v Praze ...

>> více

Anglické divadlo

Ve čtvrtek 2. 11. se studenti oborů Obchodní akademie, umělecko-řemeslného zpracování skla a nástavbového studia zúčastnili v rámci výuky anglického jazyka divadelního představení.

>> více

Studenti cestovního ruchu na letišti

Odborná exkurze oboru CR a MNO do Prahy. Tématem byla .....

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Domov mládeže – Zámek 116

Ke škole patří i dva domovy mládeže a školní jídelna. Oba domovy mládeže jsou velmi dobře vybaveny pro ubytování žáků i pro jejich mimoškolní zájmovou činnost.

Školní jídelna je známa svou výbornou domácí kuchyní a žáci mají možnost vybrat si oběd ze dvou nabízených jídel.

Domov mládeže – Zámek 116

Nachází se v historickém centru města, přímo v jedné z budov rozsáhlého třeboňského zámku. Okna domova mládeže jsou situována do atraktivního prostředí udržovaného zámeckého parku s množstvím zeleně a vzácných dřevin. Kapacita DM je 70 lůžek. Ubytování je ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových nově vybavených pokojích.

Nově jsou zrekonstruované rovněž umývárny, WC, kuchyňka, klubovny, kuchyně i jídelna s kapacitou 90 míst, která se nachází v přízemí budovy, kde je možné se celodenně stravovat. V domově mládeže lze trávit aktivně volný čas zapojením se do zájmových kroužků převážně sportovního charakteru. Je zde možné zahrát si fotbal, florbal, squash, nohejbal, volejbal, šachy, stolní tenis, basketbal, provádět cykloturistiku, střelbu ze vzduchovky, navštěvovat bazén v lázních Aurora, horolezecko stěnu v tělocvičně školy a neustále modernizovanou počítačovou místnost.

V době hlavních i vedlejších prázdnin slouží DM k ubytování rekreantů, kteří chtějí strávit svou dovolenou v Třeboni a v jejím malebném okolí.

Cena za jednu noc pro jednu osobu činí v současnosti 230 Kč včetně DPH. Rekreační poplatek: 15 Kč / osoba / noc.

Ubytování lze rezervovat u Mgr. Hany Cepákové na telefonním čísle:

384 723 674 nebo 728 061 783

Virtuální prohlídka ubytování

Pokoj

Sprchy a umývárka

Společenská místnost a herna

Jídelna

Posilovna a společenská místnost

Ke stažení

Partneři naší školy:

Netkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Spisová služba
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím