O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Za španělskou kulturou a ...

Studenti 2. a 3. ročníku oboru CR navštívili v Praze ...

>> více

Anglické divadlo

Ve čtvrtek 2. 11. se studenti oborů Obchodní akademie, umělecko-řemeslného zpracování skla a nástavbového studia zúčastnili v rámci výuky anglického jazyka divadelního představení.

>> více

Studenti cestovního ruchu na letišti

Odborná exkurze oboru CR a MNO do Prahy. Tématem byla .....

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

UNIV 3 31-001-H Zhotovování sukní, halenek a šatů

UNIV 3

31-001-H

Zhotovování sukní, halenek a šatů

 Projekt UNIV3 – podpora procesů uznávání je rekvalifikační vzdělávací program zaměřený na zhotovování sukní, halenek a šatů. Absolvent tohoto programu získá certifikát   o profesní kvalifikaci. Zhotovování sukní, halenek a šatů a může se uplatnit jako středně kvalifikovaná síla v zakázkové výrobě dámských oděvů nebo jako podnikatel vlastní firmy s tímto zaměřením.

Tento vzdělávací program probíhal na naší škole od 26.6.2013 do 21.11.2013. Celkem se ho zúčastnilo 7 absolventů, kteří získali základní praktické činnosti a dovednosti potřebné k zakázkové výrobě dámských sukní, halenek a šatů. Výuka byla organizována prezenční formou především na šicích dílnách a zakončena zkouškou.

Pilotování kurzu Zhotovování sukní, halenek a šatů, v rámci projektu U3 ( podle kvalifikačních a hodnoticích standardů NSK), který probíhal v budově školy Táboritská 1064 od 26 .6.2013 bylo  ukončeno ve dnech 19. a 21. 11. 2013.

Šest účastnic programu dalšího vzdělávání vykonalo úspěšně závěrečnou zkoušku a získalo certifikát Projekt UNIV 3, Podpora procesů uznávání.

video :  šití halenek  userfiles/file/1-siti-halenky-sukne.wmv
                              závěrečné zkoušky   userfiles/file/1-zkousky-komise.wmv

             

 

Fotogalerie

Ke stažení

Partneři naší školy:

Netkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Spisová služba
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím