O školePro studentyPro zájemce o studium

Aktuálně

Za španělskou kulturou a ...

Studenti 2. a 3. ročníku oboru CR navštívili v Praze ...

>> více

Anglické divadlo

Ve čtvrtek 2. 11. se studenti oborů Obchodní akademie, umělecko-řemeslného zpracování skla a nástavbového studia zúčastnili v rámci výuky anglického jazyka divadelního představení.

>> více

Studenti cestovního ruchu na letišti

Odborná exkurze oboru CR a MNO do Prahy. Tématem byla .....

>> více
Zobrazit všechny aktuality >>

Mladý módní návrhář 2017- vyhlasování výsledků

Dne 15. 3. 2017 v dopoledních hodinách proběhlo slavnostní vyhodnocení 22. ročníku soutěže MLADÝ MÓDNÍ NÁVRHÁŘ předáním diplomů a cen žákům ZŠ celého Jihočeského kraje. Letošního vyhodnocení se zúčastnilo 256 hostů. Z tohoto počtu bylo 43 oceněných žáků, ostatní tvořili rodiče a pedagogický dozor.

V programu vyhodnocení soutěže bylo i kulturní vystoupení studentů OA, SOŠ a SOU Třeboň, kteří vytvořili pěvecký sbor a k velkému údivu všech zazpívali i několik mnohohlasých písní. Velkému úspěchu se těšilo hudební vystoupení violoncellového dua z třeboňské ZUŠ, konkrétně paní učitelky Lenky Pelouchové s jejím nadaným žákem K. Sedleckým. Již tradičně se představili i naši studenti oboru Návrhářství a modelářství oděvů se svými novými kolekcemi modelů v očekávané módní přehlídce.  Zúčastnění mohli zhlédnout i prezentaci projektu o starých řemeslech autorky doktorky Čihákové.  Celé dopoledne pak završilo pohoštění pro všechny hosty.

Co by určitě nemělo chybět jsou čísla, která lámala rekordy. Celkem došlo 849 prací žáků z 65 ZŠ Jihočeského kraje. Ani snad není nutné zmiňovat, že vyhledání těch nejzajímavějších výtvarných prací byl přímo heroický úkol. Nicméně vítězové byli a doufáme, že i v dalších letech jich bude nejméně stejně tolik jako letos.

Partneři naší školy:

Netkatalog - ověřená firmaKagawa university JapanSchulzentrum GmündZemědělská škola – Pôdohospodárska školaELECsprutcamProjekt UNIV2trentoeatonSUPŠ BechyněOPVK
Kontakty | Soutěže | Projekty | Akce školy | Prodejna výrobků | PRO RODIČE | Školní jídelna | Spisová služba
© OA, SOŠ a SOU Třeboň 2012
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím